Teşvikler

2020 yılı Devlet İstihdam Teşvikleri

İstihdam Teşviklerine 2020'de de Devam

Hükümetin geçtiğimiz sene hayata geçirdiği “istihdam teşvikleri”, 2020 yılında da devam edecek. Bu sene itibariyle işsizlik oranını 11,8’e düşürmeyi planlayan devlet, teşvikler için 44,5 milyar TL bütçe ayırdı.

Devamını Oku

CPM Moscow Fuar Desteği

CPM, 1.000'in üzerinde uluslararası markanın katılımıyla Doğu Avrupa'nın önde gelen uluslararası moda fuarlarından biridir. Alman Igedo Company tarafından Messe Düsseldorf ve Messe Dusseldorf Moskova desteğiyle organize edilen CPM, zaman içinde Doğu Avrupa'nın en önemli moda platformu haline gelmiştir. Yılda iki kez 45.000 m²'lik Expocentre alanında gerçekleşen CPM’de kadın ve erkek giyiminin yanı sıra triko, deri, kürk, aksesuar, ayakkabı, iç çamaşırı ve plaj giyimi alıcılara sunulmaktadır.

Devamını Oku

İnterfiliere Fuar Desteği

Salon İnternational De La Lingerie &  Interfliere Paris Avrupa’da düzenlenmeye başladığı 1963 yılından bugüne kadar sektörde ki liderliğini hiç kaybetmemiş, iç giyim denilince dünyada akla gelen ilk fuardır. Fuarda Erkek-Bayan iç çamaşırları, çoraplar, aktif giysiler, pijamalar, ev giysileri, plaj giysileri, mayolar ve aksesuar sektörlerinde faaliyet gösteren firmalar yer almaktadır.

Devamını Oku

Kiev Fashion Show Fuar Desteği

Ukrayna'nın en büyük ve prestijli uluslararası moda fuarı Kyiv Fashion 05 – 07 Şubat 2020 tarihleri arasında Kiev’de International Exhibition Center alanında gerçekleşecek. Department store, zincir mağazalar ve butik alım gruplarına hitap eden fuar tüm moda profesyonelleri için önemli bir etkinlik olmasının yanı sıra Ukrayna pazarına girmek için eşsiz bir platform sağlar.

Devamını Oku

Magic Las Vegas Fuar Desteği

Büyüklüğü, katılımcı ve ziyaretçi sayısıyla ABD’nin ve dünyanın en önde gelen moda fuarlarından birisi olan Magic Las Vegas 04 – 07 Şubat 2020 tarihleri arasında lüks markalardan fast fashion’daki son trendlere ve üretici imalatçı firmalara kadar yine lokomotif görevi görecek

Devamını Oku

Diğer Fuar Teşvikleri

Tekstil sektörü ile ilgili yurtiçi ve yurtdışı fuar katılım teşvikleri hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Devamını Oku

Ar-Ge Yatırım Teşvikleri

Tekstil sektörü ile ilgili ar-ge yatırım teşvikleri hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Devamını Oku

İhracat Teşvikleri

Tekstil sektörü ile ilgili dış ticaret teşvikleri hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Devamını Oku

İstihdam Teşvikleri

Tekstil sektörü ile ilgili personel istihdam teşvikleri hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Devamını Oku

İç giyim sektörünün yeni yayın mecrası TİGSAD VİZYON'un ikinici sayısı çıktı.