Basında Biz

Tekstilde dijitale uyum zamanı

tgs-11.jpg

TÜM İç Giyim Sanayicileri Derneği'nde (TİGSAD) yeni dönem başlıyor. Önümüzdeki günlerde düzenlenecek 11.Olağan Genel Kurul'da başkanlık görevini devralacak olan Nazım Kanpolat, Türk iç giyim ve çorap sektörünün dünya ile yarışır hale getirilmesi için ekibiyle birlikte çalışmalara başladıklarını söyledi

Haberi Oku

TAKIM ELBİSENİN YERİNİ PİJAMA ALDI

tgs-9.jpg

Ofislerin evlere, toplantıların dijital platformlara taşınması ile hazır giyim sektöründe takım ve elbise satışlarının yerini pijama ile iç giyim aldı. İç ve ev giyim sektörü, hem ihracatta hem de iç pazarda büyük taleple karşılaştı.

Haberi Oku

İÇ GİYİMDE DIŞ HAMLE

tgs-10.jpg

Tüm İç Giyim Sanayicileri Derneği'nde (TİGSAD) önümüzdeki günlerde düzenlenecek 11.Olağan Genel Kurul'da başkanlık görevini devralmaya hazırlanan Nazım Kanpolat, Türk iç giyim ve çorap sektörünün dünyayla yarışır hale getirilmesi için çalışmalara başladıklarını söyledi

Haberi Oku

TİGSAD'DA Nazım Kanpolat dönemi

tgs-8.jpg

TİGSAD 11.Genel Kurulu'nda başkanlık görevini devralacak Nazım Kanpolat, "Yeni dönem,yeni projeler ve yeni kazançlar diyerek kolları sıvıyoruz. Hedefimiz üyelerimizin satış potansiyelini artıracak projeler gerçekleştirmek olacak" dedi.

Haberi Oku

Tüm İç Giyim Sanayicileri Derneği'nde yeni dönem

tgs-2.jpg

İSTANBUL (AA)-Tüm İç Giyim Sanayicileri Derneği (TİGSAD) 11.Olağan Genel Kurulu'nda başkanlık görevini devralacak olan Nazım Kanpolat, Legacy Ottoman Hotel'de sektör temsilcileri ve dernek üyeleriyle bir araya gelerek, gerçekleştireceği projeler hakkında bilgi verdi.

Haberi Oku

TİGSAD dışarda marka satın almaya odaklanıyor

tgs-1.jpg

TÜM İç Giyim Sanayicileri Derneği'nde (TİGSAD) 11.Genel Kurulu öncesi sektör temsilcileri ve dernek üyeleriyle bir araya gelen Nazım Kanpolat, projeler hakkında bilgi verdi.

Haberi Oku

TİGSAD festivale hazırlanıyor

tgs-3.jpg

İstanbul Yeşildirek'te faaliyet gösteren iç giyimciler ilk kez gerçekleştirilecek 'Linexpo Streetfest' festival ile dünyaya açılıyor.

Haberi Oku

TİGSAD'DA YENİ DÖNEM

tgs-4.jpg

Eminönü Yeşildirek ilk kez bir sokak fuarına ev sahipliği yapacak. 50'ye yakın ülkeden firmaların katılması beklenen festivalde 2022 kış koleksiyonlarının lansmanı yapılacak.

Haberi Oku

İç giyimde yeni dönem

tgs-5.jpg

TÜM İç Giyim Sanayicileri Derneği (TİGSAD) 11.Olağan Genel Kurulu'nda başkanlık görevini devralacak olan Nazım Kanpolat, Legacy Ottoman Hotel'de sektör temsilcileri ve dernek üyeleriyle bir araya geldi

Haberi Oku

Tarihi Yeşildirek'te dev buluşma

tgs-6.jpg

Laleli ve Yeşildirek gibi, Türkiye tekstilinin kalbinin attığı Fatih, 3-6 Ağustos'ta yapılacak dev etkinliğe hazırlanıyor. Bölge esnafının semtin tarihi yerlerinde butik stantllar açacağı etkinliğe Rusya, Avrupa ve Ortadoğu'dan alım heyetlerinin gelmesi bekleniyor. Dev organizasyon ülke tanıtımı için de fırsat olacak.

Haberi Oku

Yeşildirekli tekstilciler iç giyimde marka avına çıkacak

tgs-7.jpg

TÜRK iç giyim sanayicileri, İstanbul'da ticaretin merkezi Mahmutpaşa Yeşildirek'te bir açık hava fuarı düzenleyecek. Ağustos ayında yapılacak fuara yabancı satın alıcılar davet edilecek

Haberi Oku

Linexpo 2020 Hazırlıkları Başladı.

2020 fuar takvimi duyurulan, iç giyim ve çorap sektörünün öncü organizasyonu Linexpo İstanbul İç Giyim ve Çorap fuarı İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun TİGSAD Başkanı Mustafa Nazik'i ziyareti sırasında da gündeme geldi.

İç Giyim sektöründe 2020 hedefimiz 8 milyar dolar

TİGSAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yavuz Karaca, ''2019 yılında iç giyim sektörü çok canlı geçti. İhracatımızı arttırdık, 7 milyar dolar oldu. Hedefimiz 8 milyar dolar. En çok ihracatı Orta Doğu'ya yapıyoruz'' dedi...
 

Haberi Oku

Linexpo'ya büyük ilgi.

5-8 Şubat tarihleri arasında İFM’de gerçekleşen LİNEXPO ( İç Giyim Fuarı ) Kapılarını ziyaretçilerine açtı. Konu ile alakalı TİGSAD ( Tüm İç Giyimcileri Sanayicileri Derneği ) fuar komite başkanı Eşref Geyik şunları söyledi: Bu yıl 5.si düzenlenen fuarın...
 

Haberi Oku

E-İhracat İç Giyime Yaradı!

Türkiye’de iç giyim sektörü 2019 yılını yaklaşık 800 milyon dolarlık ihracatla tamamladı. Sektör, 2020 yılında 1 milyar dolar barajını aşan sektörler kervanına katılmayı hedefliyor...
 

Haberi Oku

 

İç giyimcilerin 2019 hedefi 7 milyar dolar

Tüm İç Giyim Sanayicileri Derneği'nin (TİGSAD) yeniden başkanı seçilen Mustafa Nazik sektör olarak "2019 yılında 7 milyar dolar üretim hedefi koyduklarını ifade etti.
 

Haberi Oku

Linexpo İstanbul Fuarı kapılarını açtı

Tüm İç Giyim Sanayicileri Derneği (TİGSAD) ve Çorap Sanayicileri Derneği (ÇSD) tarafından organize edilen Linexpo İstanbul 2019 Fuarı başladı. İç giyim, çorap ve yatak kıyafetlerinin sergilendiği fuarda 80 ülkeden yaklaşık 30 bin profesyonel bir araya geldi. Bugün başlayan ve 9 Şubat'a kadar devam eden fuarın açılış törenine dünyaca ünlü Victoria's Secret modellerinden Kate Grigorieva'da katılarak standları ziyaret etti.

Haberi Oku

Kate Grigorieva, İstanbul’a geldi

Önceki gün Moskova’dan İstanbul’a gelen ünlü Rus model Kate Grigorieva, İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen Linexpo İstanbul Fuarı’nın açılış törenine katıldı. Tüm İç Giyim Sanayicileri Derneği ve Çorap Sanayicileri Derneği yetkililerinin yanı sıra çok sayıda meslek birliğinin yöneticileriyle açılış kurdelesini kesen Kate Grigorieva’nın gördüğü ilgiden bir hayli memnun olduğu gözlendi. 

Haberi Oku

Dünyaca ünlü iç giyim markası Victoria's Secret mankenlerinden Kate Grigorieva, İstanbul'a geliyor.

Kuzey Kutbu'ndan gelen Grigorieva, 6-9 Şubat 2019 tarihleri arasında yapılacak olan Linexpo İstanbul 2019 Fuarı'nın açılış törenine katılacak. 

Katılımcı firmaların 2019 yaz ve 2020 kış sezonu iç giyim, gecelik, sabahlık, mayo, çorap, şort ve tayt gibi ürünlerini tanıtılacağı Linexpo İstanbul 2019 Fuarı'na Orta Doğu ülkeleri, Rusya ve Balkan ülkelerinden ilginin büyük olması bekleniyor.

Haberi Oku

80 Ülkeden 30 Bin Alıcı, Linexpo İstanbul'a Gelecek

Tüm İç Giyim Sanayicileri Derneği (TİGSAD) ve Çorap Sanayicileri Derneği (ÇSD) tarafından organize edilen Linexpo İstanbul 2019 Fuarı, 6-9 Şubat'ta 80 ülkeden yaklaşık 30 bin profesyonelin buluşmasına ev sahipliği yapacak.

Tamamı yerli 250 markayı sektör profesyonelleriyle buluşturacak olan fuar, 6-9 Şubat'ta İstanbul Fuar Merkezi'nde gerçekleştirilecek.

Haberi Oku

İç giyimciler tasarımcısını buldu

Tüm İç Giyim Sanayicileri Derneği (TİGSAD)  bu sene 2.sini düzenlediği tasarım yarışmasında kazanan tasarım ve tasarımcıyı, TÜYAP -  İFEXPO 2015 Çorap ve İç Giyim Fuarı bünyesinde yaptığı, moda ve iş dünyasından seçkin davetlilerin katıldığı, 10 finalistin tasarımlarının yarıştığı defile ile açıkladı.İpek Kamer,  Gülay Kuriş,  Erol Albayrak ve şarkıcı Altay'ın da aralarında bulunduğu iş adamı ve akademisyenlerden oluşan jüri,  finale kalan 10 tasarım ve tasarımcı arasından seçimini yaptı...

Haberi Oku

İç giyim sektörünün yeni yayın mecrası TİGSAD VİZYON'un ikinici sayısı çıktı.