Etkinlikler

İç Giyim Sektörünün Tasarım Gücü Artıyor.

TİGSAD ve Kariyer Eğitim Kurumları iş birliği ile hayata geçirilen Mayo ve İç Giyim Tasarımı/ Koleksiyon Hazırlama eğitim programı ile hem sektörün tasarım gücünün artırılması hem de bu alanda kariyer yapmak isteyenlere yol gösterici olunması hedefleniyor.

Devamını Oku

İç Giyim Kümesi İtalya'daki iş birliklerini değerlendirdi

T.C. Ticaret Bakanlığı UR-GE Tebliği kapsamında, İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği’nin (İHKİB) organizatörlüğünde Tüm İç Giyim Sanayiciler Derneği (TİGSAD) desteğinde yürütülen Türk İç Giyim Markalarının Uluslararası Rekabetçiliğinin Artırılması Projesi ile...

Devamını Oku

Linexpo İstanbul 2020 İç Giyim - Çorap Fuarı gerçekleşti.

Linexpo İstanbul 2020 İç Giyim - Çorap Fuarı gerçekleşti.

Devamını Oku

TİGSAD Vizyon'un ilk sayısı yayınlandı.

TİGSAD Vizyon'un ilk sayısı yayınlandı..

Devamını Oku

İSO ve TİGSAD İç Giyim Sanayicileri, Nijerya Pazarında İncelemelerde Bulundu, İkili Görüşmeler Yaptı

İstanbul Sanayi Odası (İSO), Tüm İç Giyim Sanayicileri Derneği (TİGSAD) ile işbirliği içerisinde Nijerya’nın Lagos şehrine yönelik, iç giyim sanayii sektörel ticaret heyeti ziyareti gerçekleştirdi. 9-12 Kasım 2019 tarihleri arasında gerçekleşen ziyarette İSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İrfan Özhamaratlı heyet başkanlığını üstlenirken heyete 19 firmadan 26 kişi katıldı.

Devamını Oku

Linexpo Tanıtım Etkinlikleri Devam Ediyor

Linexpo tanıtım etkinlikleri kapsamında bölgemizde yer alan kargo firmalarına davetiye, afiş, çikolata verilerek fuarın duyurulmasına katkı sağlandı.

Devamını Oku

İç Giyim Trend Semineri Duyurusu

İHKİB tarafından düzenlenen iç giyim trend seminerine tüm üyelerimiz davetlidir. Katılım için aşağıdaki linkten kayıt olabilirsiniz.

Devamını Oku

Linexpo 2020 İstanbul İç Giyim - Çorap Fuarı Tanıtım Etkinlikleri

TİGSAD Yönetim Kurulu ve üyeleri Linexpo 2020 İstanbul İç Giyim - Çorap Fuarı tanıtım ve duyuru çalışmalarını yurtiçi ve yurtdışı organizasyonları ile aktif şekilde yürütüyorlar.

Devamını Oku

Filistin Ziyaretimiz 6-10 Eylül Tarihlerinde Gerçekleşti

Promise Organizasyon tarafından planlanan yurtdışı etkinliği ile 6-10 Eylül tarihleri arasında Filistin ziyareti gerçekleştirilmiştir.

Devamını Oku

Tüm İç Giyim Sanayicileri Derneği (TİGSAD) Eminönü’nde açık hava iftarı düzenledi.

Tüm İç Giyim Sanayicileri Derneği (TİGSAD) Eminönü’nde açık hava iftarı düzenledi. Festival tadında gerçekleştirilen iftarda yüzlerce dernek üyesi ve esnaf bir araya geldi.

Devamını Oku

İç giyim sektörünün yeni yayın mecrası TİGSAD VİZYON'un ikinici sayısı çıktı.